Mindaugo g. 17, LT-21114 Trakai, tel: 8 (528) 55909
El.paštas:  tpspc@hipokratas.lt
Registratūra tel.: 8 (528) 55909, 8656 54959

Všį Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras

PRADEDA VEIKTI KARŠČIAVIMO KLINIKA

Š. m. balandžio 10 d., penktadienį, Trakuose duris atveria karščiavimo klinika, steigiama iš modulių pastatytose patalpose, adresu Mindaugo g. 13/15 (teritorijoje tarp Trakų ligoninės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro). Priėmimo laikas – darbo dienomis nuo 12 iki 16 val. (esant poreikiui darbo laikas bus pratęsiamas).

Sprendimas statyti atskirą modulinę kliniką priimtas siekiant užtikrinti, kad rajone veikiančios įstaigos kuo labiau būtų apsaugotos nuo naujojo koronaviruso (COVID 19) grėsmės.Tokį sprendimą teigiamai vertina ir šalies epidemiologai.

Į karščiavimo kliniką šeimos gydytojo (elektroniniu siuntimu) yra nukreipiami nepriklausomai nuo pasirinktos pirminės sveikatos priežiūros įstaigos karščiuojantys 18-60 metų amžiaus gyventojai, kurių:

  • kūno temperatūra tądien siekia 37,8℃;
  • jaučia bent vieną iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų: kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą.

Gavus šeimos gydytojo siuntimą, gyventojai turės registruotis telefonu – 8 605 06171. Po registracijos, į karščiavimo kliniką reikėtų atvykti 10 minučių anksčiau paskirto laiko. 

Visi atvykstantieji į karščiavimo kliniką, griežtai privalo laikytis nurodytos tvarkos:

  • atvykti galima tik savo arba Trakų rajono savivaldybės organizuotu transportu;
  • su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą, telefoną, A4 lapą su užrašytu telefono numeriu, rašiklį;
  • atvažiavus į specialiai paruoštą, užtvertą ir pažymėtą aikštelę, sustoti, nelipti iš automobilio, neatidarinėti langų, kol nebus nurodyta kitaip, gerai matomoje vietoje padėti A4 lapą su užrašytu telefono numeriu;
  • atėjus paciento eilei, karščiavimo klinikos koordinatorius informuos kada galima išlipi iš mašinos, nukreips į karščiavimo klinikos Paciento priėmimo kabinetą.

Karščiavimo klinikos paslaugas teiks VšĮ „Trakų pirminės sveikatos priežiūros centras“, bendradarbiaudamas su VšĮ „Trakų ligonine“ ir kitomis Trakų rajono pirminės sveikatos priežiūros įstaigomis. Klinikos veiklą koordinuoja ir organizuoja VšĮ „Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro“ laikinai direktoriaus pareigas einanti Ramutė Malčienė.

Dėmesio! Prastai pasijutę jaunesni kaip 18 metų ir vyresni kaip 60 metų gyventojai pirmiausia turi skambinti šeimos gydytojui, kuris įvertins simptomus ir skirs reikiamą gydymą arba nurodys, kur kreiptis toliau. Jei šeimos gydytojas nedirba – prašome gyventojų skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

VšĮ Trakų pirminės sveikatos priežiūros centro administracija

Laikas

DARBO LAIKAS

 

I - 7.00-17.00

II - 7.00-17.00

III - 7.00-17.00

IV - 7.00-17.00

V -  7.00-17.00

VI – 8.00-12.00

Paieška tinklapyje

DĖL ASMENŲ PRISIRAŠYMO PRIE PIRMINĖS

AMBULATORINĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS 

 

Išankstinė registracija

Darbo pasiūlymai

 

 

El.paštas darbuotojui